حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / بهترین قیمت روز لوبیا تازه

بهترین قیمت روز لوبیا تازه

قیمت روز لوبیا بسته به محل کشت آن، نوع آن و همچنین وزن و حجم آن تعیین می شود. موارد دیگری نیز در قیمت آن تاثیر گذار هستند که شما می توانید با مراجعه به یک مرکز فروش معتبر، نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

قیمت لوبیا بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد! به عنوان مثال موارد زیر در قیمت لوبیا تاثیر گذار هستند:

محل کشت لوبیا
نوع آن
وزن و حجم ان
و …

همه ی اینها که گفتیم، به نوع خودشان روی قیمت محصول تاثیرشان را گذاشته و در نهایت قیمت نهایی لوبیا مشخص می شود.

قیمت روز لوبیا

قیمت روز لوبیا

قیمت روز لوبیا در بازار ایران مقطوع است و به قدری تعیین می شود که همه ی خانواده ها بتوانند از ان خرید کنند. این لوبیا ها در انواع مختلفی مانند لوبیا چیتی، لوبیا سفید و لوبیا قرمز عرضه می گردد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

این لوبیا ها هر کدام در غذای به خصوصی استفاده می گردند و صرفا جهت اینکه نامشان یکی است، موارد استفاده یکسانی می توان گفت که دارا نیستند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت لوبیا

در بالا به عوامل تاثیر گذار در قیمت لوبیا اشاره کردیم! اگر بخواهیم به صورت جزئی تری به آن بنگریم می توانیم عوامل دیگری از جمله نوسانات ارز و شرایط اقتصادی، میزان سود واسطه ها، شرایط فروش مراکز و … اشاره کنیم!

در واقع از زمانی که محصول از دست کشاورز به دست مصرف کننده می رسد، اتفاقات زیادی در رابطه با آن رخ می دهد که همین اتفاقات روی قیمت ان تاثیر گذاشته و در نهایت قیمتی می شود که شما باید برای به دست آوردن محصول، آن را بپردازید.

مراکز پخش انواع لوبیا در کشور

مراکز پخش انواع لوبیا در کشور این محصولات را به دو صورت فله ای و دسته بندی به دست مشتریان خود می رسانند. آنها این لوبیا ها را که معمولا به صورت ارگانیک می باشند، از عرضه کنندگان و تولید کنندگان خریداری و با کمی افزایش سود، آن را به مشتریان شان خواهند فروخت.

کیفیت لوبیا ها در این مراکز به میزان معتبر بودن آن مرکز فروش باز می گردد! یعنی هر چه این مرکز معتبر تر باشد و مجوز های بیشتر برای فروش داشته باشد، می توان گفت که محصولی با کیفیت هم عرضه خواهد کرد.

عرضه کنندگان انواع لوبیا

قیمت روز لوبیا

عرضه کنندگان هم در تلاش اند که تا می توانند این محصول را بدون قیمت واسطه به دست مراکز فروش یا مشتریان خود برسانند تا به این صورت بتوانند به تعداد مشتریان شان بیفزایند! این عرضه کننده ها معمولا دارای شرکت های پخش یا نمایندگی های فعال می باشند که در آن نسبت به خرید و فروش انواع لوبیا با مراکز فروش و تولید کنندگان اقدام می نمایند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت لوبیا چشم بلبلی

آخرین قیمت لوبیا چشم بلبلی در ایران

آخرین قیمت لوبیا چشم بلبلی در ایران از طریق مراکز فروش قابل پیگیری می باشد. …

تماس واتس اپ
حبوبات داریا